Dovolená na chatách v Rakousku – perfektní dovolená pro každého, po celý rok

Rodiny, velké skupiny, romantika ve dvou, dovolená se psem, dovolená pro alergiky, na jaře, v létě, na podzim a v zimě

Dovolená na horské nebo lyžařské chatě znamená dovolenou v přírodě. Zhruba 300 chat, které má společnost Hüttenpartner v nabídce, zajistí, že každý zájemce dostane to pravé! Turistika na jaře, v létě a ve zlatém podzimu, lyžování v zimě a k relaxaci v přírodě po celý rok!

Rodinnézábava Schladming v Rakousku
Rodinná zábava na Hochwurzen

Rodinná dovolená na chatě

Pro rodiny s dětmi je pobyt na chatě s vlastním stravováním nejlepší možností pro dovolenou na lyžích v Alpách. Navíc si zejména děti mohou užívat přírody přímo před domovními dveřmi a rodičům dovolená na chatě umožňuje nezávislost.

Dovolená s velkými skupinami

Také pro dovolenou s velkou skupinou jsou ideální chaty s vlastním stravováním. Pocítíte dotyk prázdninového tábora a můžete se těšit na spoustu zábavy, jestliže si budete společně s přáteli užívat svobody na horách.

Romantická dovolená na pastvině

Co je krásnějšího, než být ve dvou na odlehlé horské chatě. Večer se společně dívat na ohromnou hvězdnou oblohu a užívat si přírody.

Dovolená pro alergiky

Od asi 1 000 metrů nadmořské výšky není již téměř cítit pyl, také roztoči zde nemohou přežívat a ostatní již zařídí čerstvý, ostrý a čistý horský vzduch. Pro alergiky může pobyt na horách udělat divy, zde můžete svobodně dýchat!

Procházky se psem ve sněhu
Krásná zimní procházka se psem

Dovolená se psem

Ve většině chat Hüttenpartner jsou povolena domácí zvířata. Jestliže cestujete se zvířetem do Rakouska, musíte samozřejmě respektovat několik věcí.

Cestujete-li ze zahraniční do Rakouska, musíte mít s sebou pas EU pro domácí zvířata. Váš pes musí být označen mikročipem (nebo jasně čitelným tetováním, které bylo provedeno před 3. červencem 2011). Váš pes musí být očkován proti vzteklině. Štěňata mladší 15 měsíců mohou cestovat jen se zvláštním povolením. A do Rakouska můžete přivézt maximálně 5 psů. Ustanovení si můžete přečíst na webové stránce kompetentního ministerstva.

Skvělá dovolená v krásné přírodě

Těšte se na nezapomenutelnou dovolenou v rakouských horách. Užijte si teplých slunečních dnů, nezapomenutelných výletů na podzim a na jaře a zasněžených lesů a svahů v zimě.

Máte-li další dotazy, zde najdete informace o platbě a našem storno balíčku, obecné tipy pro dovolenou na horách, o příjezdu osobním automobilem a vzorový příbalový leták nebo nás kdykoli kontaktujte – nejlépe německy nebo anglicky – prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailu nebo telefonu: +43 2243 316 89. Váš Hüttenpartner vám kdykoli poskytne další informace a poradí vám!

Naše chata vesnice

Hüttendorf Pruggern
Pruggern
Hüttendorf Schladming
Schladming
Hüttendorf Dachsteinblick
Dachsteinblick